O nas

To co wyróżnia KM Finanse spośród konkurencji to zdolność do zapewnienia przełomowych usług księgowych w oparciu o wiedzę, nowoczesne i  świeże podejście do zarządzania finansami oraz ogrom energii w podejmowanych działaniach i rozwiązywaniu codziennych problemów klientów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest prowadzenie i rozwijanie działalności w gąszczu skomplikowanych, wciąż zmieniających się  przepisów prawa gospodarczego, podatkowego, czy pracy. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić naszemu klientowi sprawne funkcjonowanie na rynku.

Oferujemy szeroki zakres zagadnień księgowych i podatkowych, które są istotne dla funkcjonujących na polskim rynku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorstw sektora MŚP czy organizacji non-profit.

Usługi KM Finance obejmują pomoc przy zakładaniu przedsiębiorstwa, prowadzenie wszystkich form księgowości dla celów podatku PIT i CIT, ewidencję dla celów rozliczeń podatku VAT oraz administrację kadr.

Jako firma pomożemy Ci we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmiemy się żmudną pracą gromadzenia i składania dokumentów w Twoim imieniu, dzięki czemu dostaniesz więcej czasu na rozwój biznesu oraz spełnienie oczekiwań własnych klientów.